Poniedziałek, 2018-10-22

Jesteś tu: » Strona startowa » Plan wycieczek

PLAN WYCIECZEK

NA ROK SZKOLNY 2017/2018

1. Wycieczka na skrzyżowanie- obserwacja ruchu drogowego, zwrócenie     uwagi na zachowanie zasad ruchu drogowego.

2. Wycieczka do lasu- oglądanie jesiennych drzew, zapoznanie z porą roku, kolorami, odpowiednie zachowanie się.

3. Wycieczka do sadu i ogrodu- obserwacja prac rolników w sadzie i ogrodzie.

4. Wycieczka na cmentarz- zachęcanie dzieci do odwiedzania zapomnianych grobów, zwrócenie uwagi na odpowiednie zachowanie się.

5. Wycieczka do gospodarstwa domowego- obserwacja zachowania się zwierząt domowych, zwrócenie uwagi na zachowanie ostrożności.

6. Wycieczka do remizy strażackiej- zapoznanie z pracą strażaka, zwrócenie uwagi na odpowiedzialną i ciężką pracę strażaka.

7. Wycieczka do biblioteki- zapoznanie z pracą w bibliotece, zwrócenie uwagi na szanowanie książek.

8. Wycieczka do Szkoły Podstawowej w Nowych Żukowicach im. Jana Pawła Wielkiego grupy 5-6 latków- zwiedzanie szkoły, zapoznanie z nauczycielami, zwrócenie uwagi na odpowiednie zachowanie się.

9. Wycieczka do Pacanowa- zapoznanie z historią polskich bajek.