menuankieta

Gdzie spędziłeś wakacje ?

Pokaż wyniki
ankieta
Logo BIP
  • Odwiedziło nas: 51937 osób
  • Do końca roku: 316 dni
  • Do wakacji: 124 dni
Niedziela, 2018-02-18
Imieniny:
Konstancji, Krystiana

Protokół z klasyfikacji na rok 2016/2017

Jesteś tu: » Strona startowa » Rekrutacja » Protokół z klasyfikacji na rok 2016/2017

GRUPA 5-6 LATKÓW                       GRUPA 3-4 LATKÓW

 

  1. Adamczyk Dorota                                              1. Gliwa Hubert
  2. Bomba Emilia                                                    2. Kamińska Milena
  3. Cichoń Magdalena                                             3. Kozioł Maksymilian
  4. Chłopek Artur                                                   4. Kuta Kamil
  5. Czarnik Kamil                                                    5. Ptak Izabela
  6. Jaworski Borys                                                  6. Płaczek Damian
  7. Kalisz Emilia                                                      7. Stach Nikola
  8. Kamińska Daria                                                 8. Tchoń Ilona
  9. Kiełbasa Nadia                                                  9. Wielgus Julia
  10. Krupa Julia                                                       10. Barwacz Oskar
  11. Nieroda Nikodem                                              11. Janus Karolina
  12. Tchoń Gabriela                                                 12. Kamiński Kacper
  13. Tyrka Joanna                                                   13. Kapustka Igor
  14. Tryba Magdalena                                              14. Kozioł Marcel
  15. Wielgus Justyna                                               15. Kozioł Zuzanna
  16. Witek Adrian                                                    16. Miciniak Michał
  17. Bednarczyk Natasza                                          17. Pytko Anna
  18. Beściak Nikola                                                  18. Sipiora Milena
  19. Jachym Kacper                                                 19. Wolak Jakub
  20. Janus Mateusz
  21. Kapustka Szymon
  22. Kozioł Maja
  23. Kuta Maria
  24. Łątka Zuzanna
  25. Słota Gloria
  26. Tryba Jakub